Birinci / İkinci Dünya Savaşı, Soğuk Savaş ve Doğu Almanya konulu filmlerin yer aldığı Savaş Filmleri sitemiz yayındadır.

Üyelik Sistemi

Yaklaşık 2 yıldır kesintisiz olarak sizlere belgesel ulaştırmaya çalıştığımız sitemiz 2.yılına yaklaştı. Bu noktada sizlere bir duyuru yapmak istiyoruz;

Bildiğiniz üzere sitemizin hosting masraflarını karşılayabilmek için içerikleri izlemeden önce reklam tıklama zorunluluğu getirmiştik. Geçtiğimiz hafta içerisinde reklam hesabımız bu zorunlu işlem nedeni ile iptal edilmiştir. Yüksek sunucu kapasitesi ve giderleri ve bu gelişme sonrasında sitenin giderlerini karşılamak ne yazık ki mümkün değildir.

Siteyi kapatmamak ve hayatta tutmak adına içeriklere erişebilmek için aşağıda siteyi ücretli üyelik ile kullanılabilir hale getirdik. Bu gelişme kişinin hoşuna gitmeyecek bir gelişme biliyoruz fakat aksi halde siteyi kapatmak durumunda kalacağız.

Bizleri hukuki açıdan sıkıntıya sokabilecek bahis vb. illegal içerikli reklam almadık, almayacağız.

Üyelik yapısı daha önce de premium üyelik için kullandığımız patreon üzerinden yapılacaktır.

Sistem şu şekilde çalışıyor; aşağıdaki linkten patreon a kayıt oluyor ve ödeme yapıyorsunuz. Bu ödeme aylık olarak sizden tahsil ediliyor. Oluşturduğunuz hesap bilgileri ile sitemizde kullanıcınız oluşturuluyor, giriş yapıp içerikleri izleyebiliyorsunuz.

Aylık üyelik ücreti 3$ dır. Gönül ister ki bunu daha da düşürelim fakat mevcut şartlar dahilinde aksi mümkün gözükmüyor. İlerleyen süreçte katılım yüksek olursa bir kar amacı gütmediğimiz için bu rakamı düşürebiliriz.

Mevcut premium abonelerimizin bir işlem yapmasına gerek yoktur, onların üyelikleri aynı şekilde devam etmektedir.

Anlayışınız için teşekkürler.

Üyeliği gerçekleştirmek için gerekli adres https://www.patreon.com/savasbelgeselleri şeklindedir.

Üyelik ücreti aylık 3 $ dır.

İletişim için [email protected] email adresini kullanabilirsiniz.