Birinci / İkinci Dünya Savaşı, Soğuk Savaş ve Doğu Almanya konulu filmlerin yer aldığı Savaş Filmleri sitemiz yayındadır.

Yardım Sayfası

Sitemizde belgeselleri izleyebilmek izlemeden önce reklama tıklamak zorundasınız.

Öncelikle güncel bir tarayıcı kullandığınıza (chrome, opera, firefox, safari gibi) ve tarayıcınızda reklam engelleyici olmadığına veya savasbelgeselleri.com için reklam engelleme ayarının kapalı olduğuna emin olun.

Reklama tıklayıp siteye geri dönmenize rağmen halen içerik açılmıyorsa;

Cep telefonundan izliyorsanız;

Bugüne kadar bazı Android cep telefonları ile belgeselleri izlemek isteyenlerin sorun yaşadığını gördük. Bu problem cihazınızın önbellek ayarlarından kaynaklanmaktadır. Önbellek ayarlarınızı temizlemek için buradaki ve buradaki yazan işlemleri yapabilirsiniz. Halen sorun yaşıyorsanız buradaki uygulamayı yükleyerek çözüm üretebilirsiniz. Bu sorun cihazınız ile alakalıdır, site ile sistem ile alakalı bir problem değildir.

Bilgisayardan izliyorsanız;

Eğer windows işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıyorsanız klavyeden ctrl + r tuşu ile sayfayı yenilemeyi deneyebilirsiniz. Eğer macos işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıyorsanız cmd + shift + r tuşları ile sayfayı yenileyebilirsiniz.

Alternatif olarak premium üyelik sistemimiz mevcut, hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.